merlin hlavniMERLIN ELANDREA

14.6.2016, BSH c 03
PKD, Felv, Fiv - negativní
HCM - testy 2018/2020, linie opakovaného testování rodičů

Merlošek je první miminko mojí Filinky a mého prvního chovného kluka z mého chovu Sebíčka. Od mala byl Merlin vyjímečný, pohodář a správný mazlíček. Po návratu zpět do mé chovatelské stanice (v rodině se rozvinula velmi silná alergie), jsem viděla, že jsem se opravdu nespletla.. Na svůj věk byl dokonalý. Bohužel můj domov není přizpůsoben pro kluky a já nikdy nechci izolaci svých chovných kocourů od rodiny. Hledala jsem ... a našla jsme úžasnou osobu, dnes moji kamarádku Martu v jejíž domácnosti Merlin spokojeně žije se svými dalšími kamarády.   A jeho mimina, tak ty se mi zdají velmi povedená... věřím, že jich ještě pár přibude :). Martě velmi děkuji za péči o mé dítko a pochopení mne jako chovatele.
leden 2022

 


 

optimus hlavniOPTIMISMUS ELANDREA
27.7.2016, bsh d 03
PKD, Felv, Fiv - negativní
HCM, testy 2018, 2020, linie opakovaného testování rodičů

Optík - jedináček z mého posledního vrhu po Basince, která mne nečekaně opustila, když Optíkovi byli 3 měsíce. Optík, od mala hýčkaný, zachráněný po porodu císařským řezem. Ano totoho kluka jsem si chtěla nechat doma, mám k němu obrovský citový vztah. Ale příroda a jeho pudy přišly dříve než jsem čekala a věděla jsem ,že pokud ho mám ráda, tak ho musím nechat jít tam, kde bude král a bude rozdávat radost a pohodu, která z něj čiší... To vše našel u mojí kamarádky Heleny a její rodiny. Dělal chůvu a hračku v jednom její malé vnučce. Jako na chovného kocoura na něj přišla řada až nyní. A jeho vrhy zatím jen s Eliškou mne velmi, velmi těší...věřím, že potomků bude mít více a budou stejní jako on .Velmi děkuju Helče za pomoc mne jako chovateli a za péči o moje miminko.
leden 2022


 

ice hlavni 14Ice Cinnamon Elandrea
30.1.2020, BLH o 03
PKD, Felv, Fiv - negativní
HCM - negativní (2021), rodiče opakovně testovaní

Sinoušek - zamilovala jsem se do toho mimina, když jsem viděla jeho fotku sotva ve 14 dnech. Moje kamarádka Daša, u které se vrh narodil mi říkala, že je to holka a tak já jsem se rozhodla, že Sini zůstane doma a jeho babička Filinka půjde do kočičího důchodu, ale zároveň ji budu mít tu stále. No jenže Sinoušek rostl a rostl, a najednou vidím, že asi si nehraje se svými setrami a jen tak v duchu si říkám, snad nejsi kocour... kule jsem nahmátla :-D, takže ano je to kocour. Ale již jsem se s ním nedokázala rozloučit a náhoda tomu chtěla, že Sinouš žije kousek ode mne u dcery mojí kamarádky Heleny. Tímto Aně a jejímu partnerovi děkuju za péči o mého kluka.
únor 2022


 

otik1Otík Air Force Cat
5.10.2020, BSH c
PKD, Felv, FIV - negativní
HCM - bude testován, pochází z dlouhodobě a opakovaně testovaných linií

Oťas - mimino v plné barvě s plyšovým kožíškem, které na mne vykouklo u mé kamarádky Hanky a já ho prostě musela mít :). Takže ano máme ho :) Otík žije s partou našich chlapů u mojí kamarádky Dany a jednou snad zaujme pozici našeho nového chovného kocoura.
únor 2022

 

 


XutosXútos Elandrea
21.11.2021 , BSH w 63, bílá s různým okem
Felv, Fiv - rodiče negativní
PKD - rodiče negativní
HCM - opakovaně testované linie

Tenhle kluk byl můj velký milovník od narození, stále za mnou chodil a lezl do klína. Jelikož mojí prioritou není barva oka, bylo pro mne velkým překvapením , když jsem skoro až na 9.týdnech zjistila, že bude mít každé oko jiné . Nehrálo to ovšem roli při rozhodování, zda si ho prostě nenechat..... takže náš další odchov zůstal doma a uvidíme ,  zda ho využijeme jako chovného kluka. Xuti žije spokojený život mazlíčka u mé kamarádky |Johanky.
duben 2022


 
Tvorba stranek pro chovatele